مرکز مشاوره جوانه رشد تبریز | تست هوش و استعدادیابی در تبریز | مشاوره تحصیلی در تبریز | مشاوره کودک، نوجوان و خانواده در تبریز | درمان افسردگی، وسواس و اضطراب در تبریز

مشاوره تحصیلی، تربیتی، یادگیری، انگیزش، روش‌های مطالعه، انتخاب رشته و برنامه ریزی کنکور، کودک، نوجوان، خانواده، تست هوش، استعدادیابی، درمان افسردگی، وسواس، اضطراب، ازدواج، طلاق

مشاوره خانواده و ازدواج

قدم اول در مشاوره پیش از ازدواج

در اولین جلسه مشاوره پیش از ازدواج تست های شخصیتی از دو طرف گرفته می شود که با بررسی و سنجش این تست ها، به شباهت ها و تفاوت های شخصیتی که دو طرف دارند پی برده می شود و با توجه به نتیجه آن، توضیحاتی در این راستا به شما عزیزان داده می شود.

قدم دوم در مشاوره پیش از ازدواج

در این مرحله سنجش معیارهای ازدواج برای هر کدام از طرفین بررسی می شود (معیارهای خانوادگی، تحصیلی، شغلی، مذهبی، سیاسی و…) این معیارها در انتخاب شما بسیار تعیین کننده و سرنوشت ساز می باشند.

تفاوت هایی که در دنیای زنانه و مردانه وجود دارد و متاسفانه هیچ کدام از دختران و پسران عزیزی که تصمیم به ازدواج دارند با آنها آشنا نیستند توضیح داده می شود. همچنین نقش هایی که هر دختر و پسری بعد از ازدواج به خود می گیرند و وظایف و مسئولیت هایی که به واسطه ازدواج برای هر فرد مشخص می شود توضیح داده می شود.