سوالات متداول

برای شروع فرایند مشاوره آنلاین با شماره همراه مرکز تماس بگیرید.

۰۹۱۴۶۳۴۷۰۹۸

ساعات کاری مرکز

ساعات کاری مرکز همه‌روزه به‌جز ایام تعطیل از ساعت ۱۶ الی ۱۸ است

برای تعیین وقت مشاوره چه کار میشه کرد ؟

برای تعیین وقت مشاوره می‌توانید به‌صورت حضوری و یا تلفنی اقدام کنید. خواهشمند است از مراجعه بدون وقت قبلی خودداری کنید.

هر جلسه مشاوره فردی تقریبا جه مدت طول میکشد ؟

هر جلسه مشاوره فردی ۴۵ دقیقه است. تلاش همکاران مرکز بر آن است که جلسات طولانی‌تر نشود. ولی در موارد محدود به تشخیص مشاور، مراجع یا هردو و همچنین به‌شرط عدم حضور مراجع بعدی، امکان افزایش زمان مشاوره وجود دارد. حق مشاوره زمان اضافه بر اساس تعرفه سازمان نظام روانشناسی به‌صورت جداگانه محاسبه و اخذ خواهد شد.

وقت مشاوره به چه شکلی هست ؟

همکاران پذیرش بعد از تماس شما هماهنگی‌های لازم را با روانشناسان مرتبط با حیطه موردنظر شما به عمل خواهند آورد. سپس وقت جلسه موردتوافق در برنامه زمان‌بندی جلسات مشاوره مرکز برای شما اختصاص خواهد یافت.

هزینه جلسات به چه شکلی هست ؟

در صورت تعیین وقت از طریق تماس تلفنی لازم است حداقل تا ۲۴ ساعت قبل از زمان مشاوره، هزینه آن پرداخت کرده و فیش آن را از طریق واتس‌آپ ارسال کنید تا زمان جلسه قطعی شود. در غیر این صورت وقت جلسه در اختیار افراد لیست انتظار قرار خواهد گرفت.

دریافت پول نقدی در مرکز انجام میپذیرد ؟

حق مشاوره بر اساس تعرفه‌های سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور در هنگام رزرو وقت یا قبل از شروع جلسه مشاوره اخذ خواهد شد. همه هزینه‌های دریافتی از طریق کارت‌بانکی (کارت به کارت) و پوز مرکز خواهد بود، بنابراین از دریافت پول نقد معذوریم.

برای جلسات بعد به چه شکلی هست ؟

برای جلسات بعد، هزینه هر جلسه مشاوره به هنگام تعیین وقت آن جلسه دریافت خواهد شد.

در اولین مراجعه چه کاری باید انجام داد ؟

در اولین حضور از شما خواسته می‌شود فرم پذیرش را تکمیل کنید تا در زمان برای ارائه اطلاعات موردنیاز به روان‌درمانگر صرفه‌جویی شود.

حضور به موقع در مرکز چقدر مهم است ؟

حضور به‌ موقع در مرکز مشاوره در ساعات تعیین‌شده الزامی است. تأخیر مجاز برای هر جلسه ۱۵ دقیقه است، در صورت تأخیر بیش‌تر، زمان اضافی از مدت مشاوره کسر خواهد شد. چنانچه به هر دلیل نمی‌توانید در قرار تعیین‌شده حضور یابید، دست‌کم ۲۴ ساعت قبل به مسئول پذیرش مرکز مشاوره اطلاع دهید.

حضور به موقع در مرکز چقدر مهم است ؟

حضور به‌ موقع در مرکز مشاوره در ساعات تعیین‌شده الزامی است. تأخیر مجاز برای هر جلسه ۱۵ دقیقه است، در صورت تأخیر بیش‌تر، زمان اضافی از مدت مشاوره کسر خواهد شد. چنانچه به هر دلیل نمی‌توانید در قرار تعیین‌شده حضور یابید، دست‌کم ۲۴ ساعت قبل به مسئول پذیرش مرکز مشاوره اطلاع دهید.

حضور مرتب در جلسات برای رسیدن به نتیجه مطلوب ضروری است ؟

حضور مرتب در جلسات برای رسیدن به نتیجه مطلوب، ضروری است؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود به‌صورت منظم تا حصول نتیجه مطلوب در جلسات درمان حضور یابید و از به تعویق انداختن جلسات خودداری کنید.

حفظ نظم مرکز به چه شکلی هست ...

در برخی موارد ممکن است جلسه مشاوره قبل از شما اندکی دیرتر به اتمام برسد؛ بنابراین از شما مراجعه‌کنندگان محترم انتظار می‌رود جهت حفظ نظم مرکز، در کمال خونسردی آرامش خود را حفظ کنید و منتظر بمانید همکاران مشاور ما در اسرع وقت خودشان را در اختیار شما قرار دهند.

آزمون روان‌شناختی در جلسه به چه شکلی هست ؟

گاهی ممکن است بنا به تشخیص روان‌شناس، برای سنجش وضعیت روان‌شناختی و همچنین جریان پیشرفت کار در طول جلسات درمان یا تصمیم‌گیری در مورد انجام مداخلات تخصصی، یک یا چند آزمون روان‌شناختی بر روی شما اجرا شود. در این شرایط، تعرفه این آزمون‌ها به‌طور مجزا و قبل از اجرای آزمون‌ها از شما اخذ خواهد شد.

رازداری اولین اصل مهم در مرکز مشاوره جوانه رشد ...

رازداری اولین اصل مهم در حرفه مشاوره است؛ بنابراین صحبت‌های شما در جلسه مشاوره با هر محتوا و مفهوم محرمانه باقی خواهند ماند. قوانین رازداری حرفه‌ای روانشناسی در سراسر دنیا یکسان است و در مرکز مشاوره جوانه رشد نیز به‌دقت رعایت می‌شود.

از ما سوالات خود را بپرسید

ما ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته در دسترس شما هستیم

همین حالا تماس بگیرید ۳۵۵۹۵۳۶۷ ۰۹۱۴۶۳۴۷۰۹۸